Kryefjala Logo

“Kur u uroni të mirën të tjerëve ajo u kthehet mbrapsht”, tha Trixa dhe të gjithë menduan që e ka për…

25 Shtator, 2022 | 5:41 pm

Çdo gjë që Beatrix Ramosaj shkruan apo i bën “share” në rrjetet sociale i merret si mesazh për diçka apo dikë. “Kur u uroni të mirën të tjerëve, e mira u kthehet mbrapa juve, ky është ligji i natyrës.”, ka shkruar së fu fundmi këngëtarja dhe të gjithë mendojnë njëzëri që e ka për Donaldin e Borën

071065BE 5061 4518 A069 740BE0743122

Ajo u komentua shumë në publik për lidhjen që krijoi brenda mureve të “BBV” me Donald Veshajn, por që kur u pyet se si ndihet për lidhjen e tyre Trixa tha se i uronte çiftit vetëm lumturi.

”Nëse ata kanë gjetur lumturinë atëherë edhe unë ua uroj”, ka thënë Trixa asokohe.

Të ngjashme