Kryefjala Logo

Kur e pyesin për Don Xhon, modelja ruse përgjigjet prerazi…

30 Shtator, 2023 | 10:40 am

Don Xhon dhe modelja ruse, Ariana Lirey kanë qenë një nga çiftet më të përfolur dhe të komentuar pak kohë më parë.

Pas një shkëputje disa mujore ata u ribashkuan, madje pamë edhe një unazë në gishtin e modeles, por nuk e morëm vesh ‘kurrë’ se ndodhi në të vërtetë mes tyre.

Por së fundmi modelja ruse ka vendosur t’i zbulojë  vetë këto dilema. Në një bisedë virtuale me ndjekësit e saj, njëri prej tyre e pyet nëse e do ende Don Xhonin dhe përgjigja e modeles dukej vendimtare.
“Jo, dua lirinë time dhe jetën. Nuk më intereson”.

IMG 7634

Të ngjashme