“Kur do të gjesh burrë?”Semi i përgjigjet ndjekësit

7 muaj më parë

Semi Jaupaj,këngëtarja që po shijon famën e Big Brother Vip dhe suksesin e këngës “Mos u kthe” ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram.

Mes pyetjeve të ndryshme që ajo zgjodhi të përgjigjej,njëra ishte më pikantja:”A ke ndërmend me gjet burrë se shoqet tuja jan me kalamoj tani”

“Jo,nuk po mundohem.Për momentin fokusi është vetëm tek muzika.Urime shoqeve meqë ra fjala!”

Kështu ka zgjedhur të përgjigjet Semi dhe ne presim projekte të reja atëherë!

Të ngjashme