Kryefjala Logo

Kur do bëhet mami?! Përgjigjen ua jep vetë Fifi…

23 Nëntor, 2022 | 5:46 pm

Pak kohë më parë qarkulloi lajmi se Fifi dhe Adisi ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë, por më pas gjithçka u mohua. Madje në postimet e tyre çifti etiketonte njëri-tjetrin si “mami dhe babi” ndaj dhe lindën dyshimet se çifti po presin një fëmijë.

Por se kur do të bëhet nënë për herë të parë kësaj pyetje i është përgjigjur vetë këngëtarja në një bisedë virtuale që ka realizuar me ndjekësit e saj në Instagram.

“Kur t’i vijë koha,”është përgjigjur Fifi pyetjes së ndjekësit/ndjekëses së saj.

E21C977A C86F 4B0E 8797 78BF4083DF4F

Të ngjashme