Kur del në skenë Aurela Gaçe nuk ka vend për të tjerë. Shikoni videon mbreslënëse

2 muaj më parë

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret që rlektrizon çdo skenë që shkel. Ajo ka dalluar gjithmonë për energjinë e saj dhe jo vetëm.

Së fundmi në një koncert në Vlorë vendi ka qenë i tejmbushur me njerëz teksa shijonin muzikën e Aurelës. Ndonse ajo duket e palodhur në punën e saj.

Për më tepër ndiqni videon;

Të ngjashme