Kryefjala Logo

Kur Cllevio Serbiano flet seriozisht. E vërteta e këngëtarit do të emocionojë të gjithë ata që nuk kanë jetuar rininë

1 vit më parë

Cllevio Serbiano është kthyer në fenomenin e rrjeteve sociale, ku trazon ujrat me çdo gjë që thotë në live-t e tij. Por së fundmi një deklaratë e tij na ka prekur.

Në një live në Tik Tok me Vali Corleonen, reperi dhe fenomeni i Tik Tok ka treguar se ai nuk ka përjetuar rininë kur duhet ta kalonte, ndonse ky është shkaku që shumë gjëra që nuk i ka bërë atëhere, po i bën sot ndonse po shkon 40 vjeç.

E sigurisht nga kjo emocionohen shumë njerëz që kanë patur të njëjtën rrugë me Cllevion.

Të ngjashme