Kujtuat që mbaruan?! Aspak rikthehet debati Era-Dafina…

3 muaj më parë

Dafina Zeqiri dhe Era Istrefi nuk kanë ndërmend t’i japin fund debateve virtuale! Këngëtaret janë rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes pasi Era Istrefi ka publikuar një foto në Instastory, krahas së cilës shkruan: “B*tch I’m a baddie, bëj çfarë të dua.”

Ndërkohë Dafina ka publikuar një foto në llogarinë e saj në rrjetet sociale ku shkruhet: “Gjithçka është një kopje e një kopje, e një kopje…”

Sa bukur fiks si vajza intelektuale po sillen!!!

Të ngjashme