Kryefjala Logo

Kujt po i qesh me kaq shumë dashuri Nora Istrefi?!

2 vite më parë

Pas ndarjes nga ish bashkëshorti i saj, Robert Berisha, këngëtarja Nora Istrefi e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike jetën e saj private. Shumë e rezervuar në postime, shumë e rezervuar në intervista kështu që për Norën dimë shumë pak.

Por kjo video që ajo ka postuar në rrjetet sociale tërhoqi menjëherë vëmendjen tonë, pasi Nora shfaqet me një buzëqeshje fantastike në fytyrë por duke mos na dhënë asnjë detaj se kush po e shoqëron në makinë?!

Mos ndoshta dhe ajo si Roberti ka nisur një histori të re dashurie dhe do ta bëjë publike me kalimin e kohës? Të gjitha këto mbeten për t’u parë… Por Nora ta dish që ne do të vëzhgojmë…

Të ngjashme