Kryefjala Logo

Kujt ja adreson Fjolla Morina postimin e fundit në Instagram?

10 Shtator, 2022 | 5:19 pm

Ndonse marrëdhënia e Fjolla Morinës dhe Fisnik Sylës ka përfunduar. Ata nuk ndalen së hedhuri kunja për njëri tjetrin.

Pak kohë më parë Fjolla tha se nuk do kthehej kurrë me Fisnikun e çdo gjë kishte mbaruar, por ai nuk la pa kthyer përgjigje duke nënkuptuar se as nuk e mendonte rikthimin. Por s’mbaron këtu.

Fjolla ka publikuar një foto në Instagram ku shkruan: “Se ç’ka flasin të tjerët për ty nuk është problemi yt, është problemi i tyre”. Pra mos ndoshta një tjetër mesazh i koduar për Fisnikun ky?

F70C809B 3D87 40BF 819E D7278B7C3A8C

Të ngjashme