Kryefjala Logo

Kujt i thotë Semi “s’më ke patur kurrë”…?!

1 vit më parë

Semi Jaupaj ka gati këngën e re dhe na ka prezantuar me një fjali të saj. “ Ti mu kurrë nuk em ke pas”, që fillimisht si gjithë këngëtaret edhe Semi ka filluar të këndojë në dialektin gegë. Dhe së dyti duke qenë se ajo dhe shoqja e Bora, zakonisht tekstet e këngëve i kanë dedikim për ex-at, mos vallë Semi këtë këngë ia dedikon Ron Zaitit?!

97F4D3BE 58FD 4154 86E5 C6AB3A887356

Ky i fundit dje është shprehur pozivisht për këngëtaren duke pohuar se ndoshta në të ardhmen mund të bënin përsëri një duet bashkë.

 

Të ngjashme