Kryefjala Logo

Kujt i thotë Elvana shpirt?!

4 Nëntor, 2023 | 6:56 pm

Elvana Gjata duket se është një nga fanset më të mëdha të muzikës së Pirro Çakos. Ai ka publikuar këngën e tij të re “Shpirt” dhe duket sikur këngëtarja e ka shijuar pafund këtë projekt të ri muzikor.

Por a i kujton ky tekst diçka personale këngëtares, apo është thjesht një mbështetje për artistin e njohur shqiptarë?! Këtu nisin pikëpyetjet tona… por kujtojmë që Pirro Çako është një nga bashkëpunëtorët e Elvana Gjatës.

Kantautori i njohur është krijuesi i dy EP-ve të Elvanës “3” dhe “Çelu”…

IMG 8805

Të ngjashme