Kryefjala opinion BB VIP, komenton Klara:Ikja e Semit nderroi lojen e Donaldit, ai i pasigurt per Boren!

7 muaj më parë

Kryefjala.com ka ftuar te gjithe ndjekesit e saj qe te behen pjese e jona nepermjet opinioneve te tyre lidhur me Big Brother VIP dhe jo vetem.

Jeni dakord ju me Klaren? Nderkohe qe presim opinionet e te gjitheve ju!

Opinioni im rreth pjeses se Donaldit dhe Beatrix eshte ky: Donaldi eshte akoma i pasigurt per lidhjen me Boren sepse pas puthjes ajo nuk i tha qe do lidhemi serish por i dha se pasi te dal jashte do e diskutonin.Ikja e Semit nderroi komplet lojen e Donaldit dhe kjo me pelqen sepse Semi po e mbante mberthyer pas vetes.Nuk mendoj se midis Donaldit dhe Beatrix po lind dicka me shume se thjesht disa filtrime sepse ne fund te fundit eshte loje dhe mos harrojme qe Donaldi njihet si nje nga banoret me te forte aty brenda dhe kjo mund te jete nje loje intriguese per te ndryshuar rrjedhen e ngjarjeve atje.Sinonimi qe i vendosen banoret Donaldit si “Donaldi Borës” e acaroi shume ate dhe ai po mundohet te tregoj se mund te luaj edhe pa Boren dhe te tregoje se ai nuk eshte ende i Bores sepse gjerat nuk jane qartesuar.Gjithsesi mendoj se Donaldi eshte nje manipulator shume i mire dhe pervec filtrimeve nuk mund te krijoj nje lidhje dashurie me Beatriks.
Ndersa Beatriks po e sheh si nje mundesi shume te mire kete lidhje me Donaldin per tu diskutuar me shume brenda shtepise dhe po ja arrijne qellimit te dy.

Të ngjashme