Kryefjala Logo

Kryefjala e tha e para!Dyshimet shuhen:Noizy dedikim para të gjithëve për Loredanën

1 vit më parë

Noizy dhe Loredana po shijojnë suksesin e bashkëpunimit,kohën me njëri tjetrin dhe dedikimet nëpër rrjete sociale nuk kanë munguar.

Shumë dyshuan se mes dyshes ka diçka më shumë se një këngë edhe pse për të tjerë dukej e pamundur prej Mozzikut që është shoku i Noizyt dhe ish-i i Lorit.

Por në TikTok po qarkullon një video ku Noizy është duke performuar në koncert këngën “Alkol” me Ylli Limanin dhe thotë:

“Kam provu me të harru,ska ndihmu as Loredana” dhe drejton gishtin nga ajo që po e ndjek live dhe brohoret kur dëgjon emrin e saj.

Të ngjashme