Kryefjala Logo

Kryefjala e tha e para , Eliona Pitarka shtatzënë për herë të dytë

1 vit më parë

Disa ditë më parë në Kryefjala.com u publikua lajmi se aktorja Eliona Pitarka dhe partneri i saj do të bëheshin prindër për herë të dytë.
Me anë të një postimi në Instagram moderatorja dhe aktorja bën me dije se është sërish shtatzënë. Kështu, bashkangjitur me disa foto, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, në shoqërinë e partnerit dhe vajzës së vogël, Eliona shkruan: “Ups e bëmë përsëri”…

70E3A90B C6F0 4C6C 9A40 B08B0A8A1DD0 4C8ACACD E8B7 4AA0 9643 50F7ED4518A2

Eliona dhe partneri i saj janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Gala.

Të ngjashme