Kryefjala Logo

Kryefjala e tha e para, Eleni Foureira shtatzënë për herë të parë…

1 vit më parë

E thamë të parët që Eleni Foureira ishte në pritje të ëmbël dhe lajmin e konfirmoi vet artistja me origjinë shqiptare.

Përmes një fotoje në Instagram ajo shfaqet në krah të partnerit të saj me barkun e rrumbullakosur, ndërsa të dy duken shumë të lumtur.

Eleni Foureira dhe ish-futbollisti i Barcelonës, Alberto Botia, do të bëhen prindër për herë të parë por gjinia e bebit nuk dihet ende.

64951F90 B29D 4258 B564 511F07A4A76E

Të ngjashme