Kryefjala Logo

Kryefjala e tha e para! Bardhi sapo e konfirmojë pjesëmarrjen në BB VIP 3: “Po ua marr votat që tani!”

29 Dhjetor, 2023 | 11:06 pm

Mbrëmjen e sotme, gjatë performancës së tij në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, Bardhi tregoj se do jetë pjesë e këtë edicioni në BBV.

“Do këndoj një këngë që ju më keni bërë të njihem në Shqipëri, dhe dua t’ju kallëzoj diçka, jam pjesë e “Big Brother VIP” 3. Kështu që e shfrytëzova rastin më jua marr votat që tani”, tha ai gjatë koncertit.

Kryefjala.com ua tha disa kohë më parë Bardhin e disa prej personazheve të tjerë, Endrik Beba, Alfio Rrotani, këngëtari La Fazani (Arbër Salihu), Roza Lati, Fation Kuqari dhe Romeo Veshaj, Ksenja Shoshaj. Madje edhe Rike Roçin e cila u konfirmua pak më parë.

Të ngjashme