Kryefjala Logo

Kristina Baki na prezanton për herë të parë me vajzën (zbulon dhe emrin e saj)

30 Maj, 2022 | 5:39 pm

Ju thamë që modelja Kristina Baki kishte sjellë në jetën vajzën e saj, pak ditë më parë por nuk kishim prej saj asnjë postim në Instagram.
Pak më parë modelja e njohur ka postuar një foto të vogëlushes duke bërë publik edhe emrin që ka zgjedhur për të. Siera ka qenë zgjedhja e Kristinës për të voglën e saj.

D421B906 B329 46F7 A2E7 5825032EA28E

“Mirëserdhe në botë, vogëlushja ime Siera”, shkruan modelja në këtë foto ku ka marrë shumë urime nga personzhet më të njohur publikë shqiptarë.

Edhe ne i urojmë jetës jetë të gjatë e të lumtur!

Të ngjashme