Kryefjala Logo

Krisje miqësie? Sara Karaj mungon në ditëlindjen e Sara Hoxhës!

19 Qershor, 2022 | 10:27 pm

Mbrëmjen e sotme Sara Hoxha feston ditëlindjen në një restorant në kryeqytet. Pjesë e festës janë miq dhe familjarë të saj, por na tërhoqi vëmendjen diçka.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se në festë mungon bashkëpunëtorja e saj Sara Karaj, me të cilën në dhjetor prezantoi linjën kozmetike. E shpeshherë shiheshin që bënin pushime e festa bashkë.

Por ç’ne që Sara mungoi te Sara? Nuk dihet nëse blogerja nuk e ka ftuar apo ajo ka munguar vetë. Gjithësesi në rrjetet sociale kemi parë që dyshja ka bërë mungesa, kështu që mund të kemi edhe një krisje të marrëdhënies së tyre.

25ABEB16 3770 482D 9B78 DCDA6FA6B0F1

FBAABC5A C73B 4562 8A7E FDF577BA2218

BBA7EFA8 FE16 4E8F BFE3 68E84E7CEBD4

Të ngjashme