Kryefjala Logo

Krisje mes Erës dhe Mozzik?! Pse u anullua bashkëpunimi i këngëtarëve…

5 Gusht, 2022 | 10:24 am

Mozzik dhe Era Istrefi na njoftuan pak ditë më parë se do të sillnin një projket muzikor bashkë, mirëpo mesa bashkëpunimi i tyre është anulluar.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi me anë të një postimi në Instagram ku shkruan se,  “Projekti me Era Istrefin anulohet. Ju kërkoj falje të gjithëve për pritjen! Shihemi shumë shpejt me projekte të reja”, ka shkruar ai.

249D8A10 354D 4E6F B736 CAA1BD24E2AA
Nuk e dimë ç’ka ndodhur ekzaktësisht mes dy artistëve të njohur të Kosovës (a nëse kjo është pjesë e menaxhimit për ta bërë këngën më të klikuar), por presim reagimet e të dyve në vijim.

Ky do të ishte bashkëpunimi i parë i Erës për këtë verë, pasi deri tani këngëtarja e hitit “Bon Bon” ka publikuar vetëm projekte solo.

Të ngjashme