Kryefjala Logo

Kriset një tjetër miqësi në showbiz. Këto dy modele nuk flasin më me njëra-tjetrën…

1 Tetor, 2023 | 3:52 pm

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta. Dy modelet jetojnë në SHBA ku dhe shpesh na kanë zbuluar detaje nga miqësia e tyre.

Mirëpo, duket se jo gjithçka po vazhdon si dikur, pasi në rrjetet sociale është vënë re një ftohje mes tyre.“Adrola dhe Xhesika nuk e ndjekin më njëra-tjetrën në Instagram duke lënë të kuptohet se diçka mes tyre ka ndodhur.

Intervista e tyre e fundit e përbashkët ka qenë tre vjet më parë në “Shiko Kush Luan”, ku modelet folën me superlativa për njëra-tjetrën.

Të ngjashme