Kryefjala Logo

Kriset marrëdhënia me Megin?Flet Dea Mishel

1 vit më parë

Megi Pojani dhe Dea Mishel u bënë të njohura për publikun kur xhironin “Hostel”
Aty ato krijuan një miqësi të bukur që e ruajtën edhe jashtë.

Shpesh shikoheshin në prani të njëra tjetrës dhe ishin prezente në festat më të rëndësishme të secilës.
Por,së fundmi një ftohje është vënë re midis të dyjave.

E pyetur për këtë temë ka qënë Dea Mishel përballë Manushit.
“Vazhdon të shoqërohesh me Megi Pojanin apo është ftohur marrëdhënia juaj”?-pyet Manushi
“Gjatë verës jemi shoqëruar goxha po tani që kemi të dyja projektet tona nuk jemi parë aq shumë,jemi parë më shumë këtu në Top”-ia kthen Dea

Manushi e ka ngacmuar edhe për pajtimin midis Dalinës dhe Megit por Dea e ka përballuar me një buzëqeshje duke mos konfirmuar asgjë.
Për më shumë ndiqni videon e plotë më poshtë:

Të ngjashme