Kryefjala Logo

Kreshniku mungon në listën e ndjekësve! Dafina Zeqiri merr vendimin e papritur në Instagramin e saj

2 muaj më parë

Dafina Zeqiri ka qenë në qendër të vëmendjes jo vetëm prej muzikës por edhe prej jetës të saj private. Por papritur ka marrë një veprim të papritur.

Dafina ka lënë vetëm tre persona në listën e ndjekësve – Melihate Zeqirin që është nëna e saj, Vjosa Osmanin dhe Moneyz Music.

Kjo lëvizje mund të jetë një strategji e menduar mirë për të ngushtuar fokusin e ndjekësve të saj në ato aspekte që ajo beson që vërtet kanë rëndësi dhe për të promovuar vetëm muzikën e saj.

Detaji që bie më shumë në sy është se ajo nuk e ndjek partnerin e saj, Kreshnik Gjergji, në Instagram.

Gjithashtu Dafina ka lënë vetëm rreth 14 postime.

09F6EB46 D798 4069 88D8 013A48EE1564

Të ngjashme