Friday, October 15, 2021

Latest Posts

Kosova shpalli dite zie ne nderim te viktimave nga aksidenti ne Kroaci, rrjeti kryqezon Ledrin, Dafinen, Don Xhon: Nuk anulluan koncertet!

Diten e djeshme Kosova ka shpallur dite zie dhe ka ulur flamujt ne gjysem shtize ne nderim te viktimave qe humben jeten ne aksidentin tragjik ne Kroaci.

Disa prej kengetareve nga Kosova si Rina, Tayna, Elvana Gjata, Melinda, Gjiko dhe Capital T kane shtyre koncertet duke u bashkuar me dhimbjen e familjareve te viktimave.

Por ne anen tjeter rrjeti ka kryqezuar disa prej artisteve qe ndonse ishte dite zie vazhduan axhenden e tyre. Behet fjale pikerisht per Ledri Vulen, Dafina Zeqirin, Don Xhon, Azet dhe Dh Regard.

Gjithesesi e gjitha kjo ka qene ceshtje zgjedhje jo vetem nga artistet por edhe nga pronaret e lokaleve.

Latest Posts

Don't Miss