Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Kosherja fillon me kembe te mbare. Ne sondazh shume prane Portokalli

Mbremjen e djeshme ne ekranin e Abc ka filluar spektakli me i ri i hunorit “Kosherja” me regji te Altin Bashes dhe ne moderimin e Bes Kallakut dhe Jona Spahiut.

Duket se Kosherja e ka filluar me kembe te mbare, duke patur parasysh faktin qe dje ka qene ne te njejten fashe orari me Portokalli, e cila ka vazhduar sezonin edhe pa Bashen.

Mbremjen e djeshme ne faqen e blogerit Olti Curri ne Instagram eshte bere nje sondazh se ke po ndjekin me shume njerezit Portokalline apo Kosheren.

Publiku ka votuar me 52% Portokalline dhe me 48% Kosheren, duke treguar se edhe pse eshte spektakel i ri prap ka kuriozitet per te.

Latest Posts

Don't Miss