Kryefjala Logo

Koreografja Ola Hasani zbulon detaje nga romanca e Elhaida Danit dhe Ledian Agalliut

10 muaj më parë

Historia e dashurisë mes Elhaida Danit dhe Ledian Agallijajt, bëri jo pak bujë në rrjet.
Për këtë romancë mes tyre ka folur edhe koreografja e “DWTS”, Ola Hasani, e cila zbuloi se në fakt Elhaida ka pasur një pëlqim për balerinin, që para spektaklit.

“Mbaj mend ditën e parë kur ka ardhur Elhaida për prova. Po e prisja me Ledin, kur erdhi dhe kishte një lloj dridhje. Ndoshta nuk më takon ta them por mendoj se kishte një lloj parapëlqimi për Ledin para se të vinte”-tha ajo, teksa ishte e ftuar në “S’e Luan Topi.”

Elhaida dhe Lediani duket se po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre të dashurisë, madje nuk ngurrojnë të postojnë edhe foto nga përditshmëria e tyre.

Të ngjashme