Kryefjala Logo

U gjet kengetarja e pare! Konkurrentja qe cmendi djemte e Perputhen, dikur konkurronte ne X-Factor

12 Shtator, 2021 | 1:13 pm

36AA13D3 B6B7 46E0 B764 BD213BA8F631

Shpeshhere ka ndodhur qe konkurrentet e Perputhen ti kemi pare diku tjeter me pare. Keshtu ka ndodhur edhe me Alvisen, vajza bjonde e cila zgjoi fantazite seksuale te djemve sapo u fut ne program.

Ne rrjet po qarkullon nje video teksa vite me pare Alvisa ka konkurruar ne X Factor dhe me zerin melodioz ka lene jurine pa fjale.

Pra mesazhi u kuptua, nuk u be dot atehere kengetare tani do te behet pas Perputhen. Historine e dime: nuk do te zgjedh dot nje nga djemte, do te lere programin dhe do publikoj kengen e pare!

Të ngjashme