Zgjedh Perputhen per fame? Ja ku e kemi pare konkurrenten e re Saren me parë…

2 vite më parë

Mbremjen e djeshme ne Perputhen ka patur nje vajze te re qe i eshte bashkuar emisionit.
Ne fakt ishin dy por djemte zgjodhen Saren, nje vajze qe binte mjaft ne sy dhe ishte goxha seksi. Sara u shpreh se ishte 22 vjec dhe jetonte ne Athine/Greqi.

Ajo eshte futur ne Perputhen per te gjetur fatin e jetes. Por ne fakt nuk eshte tamam ashtu. Sara ka nje te perbashket me Mevlanin. Ajo eshte nje kengetare ne tentative…

Kohe me pare Sara ka realizuar nje kenge me reperin  Don Phenom “Dirty Wine”. Sara tentoi te bente edhe kenge te tjera por duket se pa sukses.

Keshtu qe duket se tashme u be pjese e Perputhen per tu bere kengetare. Nje lloj si Mevlani tani te presim se cilit prej djemve do ti bej Sara nje kenge.


https://youtu.be/-NiXjVQ6Us0

Të ngjashme