Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Konkurrentja e re e Perputhen eshte ish e dashura e Brunos?!

Edhe dy vajza të reja janë bërë pjesë e “Për’puthen”. Xhevana Ndoj është vajza e parë e cila është prezantuar para konkurrentëve, e cila mori vëmendje me gjoksin gjigant dhe tatuzhën e vizatuar me shkrim “Devil 666”.

Kurse vajza e dytë është ajo me emrin Efe, e cila i magjepsi meshkujt që në prezantimin e parë.

Disa foto qe qarullojnë në internet na bëjnë te dyshojmë që Efa konkurentja e re në që ju bashkua emisionit është ish e dashura e Brunos , sa është kjo e vertetë mbetet të shihet ditet në vijim.

Latest Posts

Don't Miss