Konkurrentja e Përputhen kopjon veshjen e Semi Jaupaj!

9 muaj më parë

Ndodh shpeshherë që personazhet e njohur të bëjnë xing me veshjet. Kjo ka filluar te ndodhë që kur në modë doli kleringu (merr një fustan, reklamo dyqanin, ktheje prap e merr një tjetër.

Së fundmi kanë bërë xing Semi Jaupaj dhe Efi e Përputhen.

Ishte Semi ajo që e veshi e para këtë “look” në finalen e “BBVIP Fan Club”. Mirëpo së fundmi të njëjtin “look” ja pamë edhe Efit në festën e ditëlindjes së saj.

Se kujt i rri më mirë këtë e gjykoni ju!

Të ngjashme