Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Konkurrenti nxjerr bllof produksionin e Perputhen, publikon biseden: U tha se me eleminuan por…


Aleksandri (Aleks) është një ndër ish-konkurrentët e “Për’puthen”, i cili u përjashtua të shtunën së bashku me Bajo Qamon, Hysen Ramajn, Dorian Kukën dhe Artan Shabën. Të gjitha vajzat dhanë dy emra djemsh me të cilët nuk donin të dilnin në takim dhe si rezultat të pestë djemtë e ndërprenë rrugëtimin e tyre në spëktaklin e dashurisë.

Mirëpo, Aleks ka reaguar me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ku sqaron se nuk ishin vajzat ato që e përjashtuan, por ishte vetë ai që ia kërkoi largimin produksionit të “Për’puthen”.

Ai publikoi mbrëmë një bisedë të bërë në ëhatsApp me një nga pjestëratët e stafit të programit, krahas së cilës shkroi: “U tha se më eliminuan gocat, por shikoni ditën dhe bëni vetë lidhjen me ditën e programit”.

Latest Posts

Don't Miss