Kryefjala Logo

Konkurrenca mes motrave Istrefi…

5 Qershor, 2022 | 9:37 am

”Konkurrenca a konkurrenca”… na u kujtua kjo këngë shqiptare e viteve 2000 po që në thelb nuk ka lidhje as me Nora e as me Era Istrefin.

Të dyja motrat duket se e kanë nisur fuqishëm sezonin veror me koncetet e tyre. Era prej disa viteve i ka munguar jetës së natës dhe këtë verë do të jetë “kërcënim” për këngëtarët përfshirë edhe motrën e saj Norën.

Ja tek i shohim jo më larg se dje të dyja motrat Norën në Tetovë, ndërsa Erën në Zvicër duke argëtuar secila publikun e saj me hitet e tyre të preferuara.

A1805B2D 6557 4F1D BDD2 8F813ADD6470 E6575610 915C 414B BA2E 6CD52B3F6013

Të ngjashme