Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

Konkurenti nga Kosova i Për’puthen, bëhet baba

Nga të gjithë djemt dhe vajzat e të gjitha ediconeve të Për’puthen deri më tani askush nuk ishte bërë prind. Përveç Arsimit vitin e kaluar që u prezantua si babai i nje djali te vogël.

Lulëzim Jashari ishte një ndër konkurentët nga Kosova më të përfolur të edicionit të parë ku mbahet mend trekëndëshi Lulëzim-Antonela-Anduel. Askush nga dy djemtë nuk arriti të fitonte zemrën e saj.

Gjatë ditës së sotme Lulzimi ka dhenë lajmin e mirë se është bërë prind për herë të parë i një vajze të sapolindur në qytetin e Oslos në Norvegji.

Këtë gëzim Lulzimi e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram teksa shkruan : “Mirese erdhe ne jete qika jem ❤️”./Kryefjala.com

Latest Posts

Don't Miss