Kryefjala Logo

Konfirmoi hyrjen në BBVA3:Bardhi ndërron mendje?

12 Janar, 2024 | 8:51 am

Të shtunën,13 janar rikthehet BBVA3 dhe këto ditë është folur vetëm për banorët që do të jenë pjesë e kastit të përzgjedhur.

Një nga këto emra ishte edhe këngëtari Bardhi i cili vetë ai e konfirmoi  gjatë një koncerti në Tiranë, mirëpo një story e postuar prej tij ka hedhur poshtë çdo aludim.

Ai ka shpërndarë se të shtunën do të performojë në një club të Tiranës dhe na bën të kuptojmë se nuk do të jetë në Big Brother?

IMG 6019

Të ngjashme