Konfirmohet lidhja? Aleksia Peleshi ben tatuazh dedikuar Romeo Veshaj

2 vite më parë

Prej kohesh eshte diskutuar per nje lidhje te mundshme mes Aleksia Peleshit dhe Romeo Veshaj. Ndonse dyshja nuk kane pohuar gje ka patur indicie nga te dy ne Instagram qe tregojne se jane bashke.

Diten e djeshme Aleksia ka publikuar nje foto nga plazhi por ajo qe na terhoqi vemendjen eshte pikerisht tatuazhi me shkronjen R qe Aleksia ka ne kembe.

Te gjithe po mendojne se ky eshte nje tatuazh dedikuar Romeos.

Mesa duket gjerat qenkan me te thella sec mendonim.

Të ngjashme