Kryefjala Logo

Komenti epik i Eglës në foton e Bardhit dhe Sarës!

14 Qershor, 2024 | 9:58 am

Çifti Sara-Bardhi, kanë qënë prezent për publikun gjithmonë duke postuar në rrjetet e tyre sociale ngjarje nga përditshmërua e tyre.

Sakaq, mbrëmjen e djeshme dyshja ka postuar disa fotografi, në një prej të cilave Sara shfaqej duke kafshuar Bardhin në faqe.

Mirëpo ndër shumë komente, u pikas ai i Eglës e cila shkruante:

“O Zot i madh, lëri mi rehat Bardhin nga faqet”, shkruan aktorja, ndërsa Sara i përgjigjet më tej: “Hajde shpëtoje se vetë nuk ikën ky harroje, i lezeton. Love u”.

IMG 3152

Të ngjashme