Kryefjala Logo

Komentet online që përkrahin Luiz Ejllin…

12 Janar, 2023 | 1:27 pm

Luiz Ejlli duket se është kthyer në heroin e publikut shqiptarë. Në çdo postim ku shfaqet këngëtari i njohur merr vetëm komente pozitive nga përkrahësit dhe fansat e tij. Madje, madje edhe profili i tij në Instagram po vijon çdo ditë e më shumë të rritet dhe Luizi të kthehet në një prej personazheve më të pëlqyera të këtij edicioni të dytë të këtij Big Brotheri.

Më poshtë do t’ju tregojmë disa prej komenteve (sepse janë të shumta) që tregojnë se këngëtari është një nga personat më të pëlqyer, ndonëse për banorët brenda shtëpisë është i pabesueshëm për shkak të historisë ende të pasqaruar (ekzaktësisht) të sëmundjes së tij.

Megjithatë Big Brother është ende në fillimet e tij dhe do të shohim se si do të shkojë rrjedha e ngjarjeve brenda shtëpisë.

01B6BCED BC26 4AF6 A408 A66217EE88B2 FE9E7916 4B6C 4109 BFD3 E709B4D02C02 EA6B8C07 AD8B 434B A805 E3B0C5E76CFD 50F1F915 B492 4364 A86E 0EF0FC6F9AF2 71F860F2 2C32 47E3 BBBD 2092FCB5F447 6FC6CFA1 83C6 4550 80FB 5E4E1C0F7F0E 80A7F988 0278 4A6B BD1C 79A6310B0FDB318B0DC2 724E 4084 BE09 0056889B3F6E

 

Të ngjashme