Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Kombinimi i veres qe çmendi vajzat e showbizit

Si cdo sezon tjeter edhe ne vere, paraqiten disa kombinime qe terheqin vemendjen e vajzave te njohura dhe jo vetem.

Kombinimi i momentit eshte ngjyrat blu me jeshile, te cilit nuk i kane rezistuar as vajzat e showbizit. Sara Hoxha, Xhensila Myrtezaj, Dafina Zeqiri, Tea e Perputhen, Anxhelina Kotorri kane zgjedhur ta pervetesojne kete kombinim.

Madje pervec se ne veshje ato kujdesen qe dhe grimi te jete i tille. Se kujt i shkon me mire ky kombinim e thoni ju;

 

Latest Posts

Don't Miss