Kolegu i Stupcave, tradhëton Vedatin dhe bën tifo për Xhulin

6 muaj më parë

Stupcat janë një ndër grupet më të dashur të humorit dhe jo vetëm në Kosovë, një grup i përbërë nga Mensur Safqiu, Vedat Bajrami dhe Osman Azemi. Ndonse mes treshes duket se ka diçka që ka çaluar.

 

Vedat Osmani është një nga finalistët e Big Brother VIP Kosova, ndonse në një moment që kanë nevojë për mbështetje, kolegu i tij Osman Azemi nuk bën tifo për të, por për Xhulin.

Osmani ka bërë një postim ku shkruan:Me Gjylen! Duke treguar kështu mbështetjen për Xhulin dhe jo Vedatin.

 

7169984E 5EC5 40D7 A196 DDDE846959BD 9717A8A5 39D2 46F0 8233 2237798B572E

Të ngjashme