Kryefjala Logo

Kolegët tallen me Albano Bogdon dhe deklaratat e tij për vajzat…

1 vit më parë

Aktori i humorit, Albano Bogdo është shprehur se e vetmja vajzë që mund t’i shesë mend është këngëtarja, Aurela Gaçe dhe asnjë vajzë tjetër. Por mesa duket kjo deklaratë e tij ka ngjallur debate tek kolegët e tij, të cilët me profilet e tyre (jo fake) kanë komentuar në rrjetet sociale fjalët që aktori ka nënvizuar.

Ato që na ranë në sy janë komenti i reperit Stresi, i cili ka qenë shpeshherë i ftuar në show-t humoristik të Bogdos si dhe komenti i këngëtarit, Luis Ejlli i cili duket se ka bërë një pauzë nga muzika por që në rrjetet sociale është shpesh i pranishëm me komentet dhe statuset e tij ironike.
Njëlloj si ky koment që ka lenë për Albanon…

98B7F9AD 312A 4F27 A5A9 0E1A2B96DC10

Të ngjashme