Kolege ne ‘Portokalli’ por aktorja e krahason me nje ‘dhi’ Arjolen

7 muaj më parë

Arjola nuk po kalon dite te qeta brenda shtepise se Big Brother Vip.
Pervec grupit qe thone se nuk ekziston me Ilirin,Big Mamen dhe nje gjysem Monike,Arjola ka gjithe banoret kunder.

Debatin me te ashper naten e se martes e pati me Donaldin ku fjalet si “mosmirenjohese” dhe ” dyfytyreshe” ju perplasen ne fytyre nga ky i fundit.

Me nje popull te ndare ne dysh me pro dhe kunder saj,ajo qe vume re ishte edhe reagimi i aktores se Portokallise,Renada Caci ose “Luzja”

Permes story ne Instagram aktorja ka mbajtur anen e Donaldit duke hedhur te njejtat akuza mbi Arjolen duke u shprehur:“O Donald, o yll gojën mjaltë e ke!” dhe ”Big Brother VIP” është pasqyra që ta zbulon surratin ashtu siç e ke, o çikë, një ditë të mbarë, miq!”, duke ironizuar  Arjolen, e cila  e perdor shpesh fjalën “çike”.

 

Të ngjashme