Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Koha e Miss Shqiperise, ja si dukej Anjeza Maja 20 vite me pare

Anjeza Maja eshte nje emer i njohur si moderatore dhe tashme pjese e medias ne Kryeministri.

Por rikujtojme se Anjeza Maja eshte afirmuar si figure nga Miss Shqiperia 2001 ku ka qene konkurrente.

Ne rrjet po qarkullojne foto te Anjezes ne skene e cila duket mjaft e vogel ne moshe, pasi i thone 20 vite me pas. Por persa i perket pamjes te saj vazhdon te jete ende njelloj.

Latest Posts

Don't Miss