Kryefjala Logo

Klodian Duro përjashtohet nga BB VIP Albania 3

21 Janar, 2024 | 2:38 pm

Deklarata e Klodian Duros mbrëmjen e djeshme ku shprehej se kishte rrahur gruan dhe ata brenda nuk i kishte asgjë, ka ndezur reagime të shumta në rrjet.

Gjë e cila ka vënë para pergjegjësisë edhe produksionin e BB VIP. Pak minuta më parë është futur një zarf i zi.

Zarfin e ka lexuar Egla duke treguar se kishte ndodhur përjashtim i menjëhershëm i Klodian Duros.

Të ngjashme