Kledi Kadiu se shpejti baba per here te dyte!

2 vite më parë

Balerini i njohur Kledi Kadiu dhe partnerja e tij Charlotte Lazzari kane dhene lajmin e gezueshem nepermjet postimeve ne Instagram.

Ata do te behen prinder per here te dyte dhe nenkuptohet qe jane ne pritje te nje djali.

Kledi ka postuar foton me ekon ne dore ku shkruan:

“Familja jonë do të zmadhohet. Në gusht do vijë një gëzim i ri. Jemi jashtëzakonisht të lumtur”.

Dhe Charlotte ne anen tjeter shkruan ne te njejten foto:

“Dikush ka filluar rrugëtimin e tij. Ai na zgjodhi ne si familje dhe në gusht do të sjellë edhe më shumë dritë në jetën tonë. Bebi 2, po të presim me dashuri.”


Kledi dhe Charlotte jane prinder te nje vajze te quajtur Lea e cila eshte plot 5 vjec.

Të ngjashme