Kryefjala Logo

Klea Huta tregon takimin e parë me vjehrrën dhe marrëdhënien me të.

12 Maj, 2022 | 11:05 am

Mbrëmjen e sotme Klea Huta ka qenë e ftuar si bashkëmoderatore në “Goca dhe Gra”, nisur nga një mesazh I ardhur në emision ku një vajzë tregonte hallin me vjehrrën, Klea ka treguar për raportin e saj me të. Ajo është shprehur se kur e ka takuar për herë të parë ka qenë majft në siklet, por ka qenë vjehrra ajo që ja ka bërë shumë të thjeshtë.

“Më ka parë si vajzën e saj, që në ditën e parë”,-shprehet Klea e nuk ngurron të tregojë se kanë një marrëdhënie shumë të mirë njëra me tjetrën. Ndonse shpesh këto marrëdhënie janë plot tension duket se ky nuk është rasti I Kleas.

Gjithashtu ajo ka folur edhe për marrëdhënien me Elgitin ku ka treguar se dhe ai arrin ti mbajë shumë mirë balancat mes tyre.

Të ngjashme