Kryefjala Logo

Klea Huta sapo zbuloi si Elgiti e bëri për vete!

15 Gusht, 2022 | 4:35 pm

Klea dhe Elgiti janë prindër të një djali e nuk ngurrojnë të tregojnë dashurinë e madhe. Ndonse së fundmi, një ndjekës ka pyetur Klean sesi Elgiti e ka bërë për vete.

“Kishte ato mënyrat e veta. Askush nuk duhet të heqë dorë nga dashuria”- ka thënë Klea. Pra mesa duket ka dhënë një këshillë për të gjitha vajzat

Klea është një ndër moderatoret më të preferuar e veç kësaj shumë e hapur, edhe pse për momentin nuk ka asnjë program televiziv.

28B3C819 299E 4747 BA5B FEA49EF2C9A0

Të ngjashme