Kryefjala Logo

Klea Huta bën deklaratën e fortë: Donaldi dhe Romeo më kanë marrë Elgitin!

2 vite më parë

Klea Huta ka treguar në “Goca dhe Gra” që kohëve të fundit e sheh shumë pak Elgitin, bashkëshortin e saj. Shkak për këtë është pikërisht Romeo dhe Donaldi. Rikujtojmë se ata janë një treshe e pandashme në projekte dhe koncerte.

Madje duke qeshur Klea ka thënë se nuk po e sheh burrin e saj. E pra mesa duket Romeo dhe Donaldi e kanë marrë Elgitin për most a kthyer te Klea. Porn ë anën tjetër ajo është shprehur se arrijnë ta kuptojnë njëri tjetrin dhe situatën mjaft mirë e prandaj marrëdhënia e tyre është e konsoliduar.

Klea dhe Elgiti janë prindër të vogëlushit Krid e nuk ngurrojnë shpeshherë të shprehin dashurinë e tyre edhe publikisht.

Të ngjashme