Friday, January 28, 2022

Latest Posts

Klajdi dhe Bruno i kendojne kengen e Donaldit, perlotet Bora Zemani?

Mbremjen e djeshme Bora Zemani ka festuar ditelindjen mes miqsh dhe familjaresh. Klajdi dhe Bruno kane mbajtur nje super atmosfere.

Ne videot e postuara nuk ka munguar as kenga qe Donaldi i dedikoi Bores teksa ishte ne BB VIP, “TL”. E teksa cunat e kendonin Bora duket e prekur madje edhe paksa e perlotur.

Sigurisht qe ka patur edhe kenge te tjera, por kjo ka qene pikerisht ajo qe i ka prekur telat moderatores.

 

Latest Posts

Don't Miss