Kryefjala Logo

Klajd Haruni do të bëhet baba i një…

25 Korrik, 2023 | 10:04 am

Ju thamë pak ditë më parë se Klajd Haruni do të bëhet baba dhe ky lajm është mëse i vërtetë. Por sot burime për Kryefjala.com na bëjnë me dije se çifti është në pritje të një vajze. Sipas miqve të çiftit ata e kanë arreduar dhomën e bebit me shumë detaje bojë rozë, që është ngjyra që personifikon pikërisht vogëlushet. Vajza e parë e këngëtarit të dashur pritet të vijë së shpejti në jetë.
Sa i takon muzikës Klajdi publikoi vetëm duetin me Xhensilën dhe duket se është përqëndruar më shumë tek festat private se sa tek projektet e reja muzikore.

Të ngjashme