Kryefjala Logo

Kjo foto është traditë e familjes Berisha, zbulojeni pse!

28 Shtator, 2022 | 10:56 am

Tashmë çdo familje realizon portretin e tyre familjar. Por ajo ç’ka na ka tërhequr vëmendjen është një foto nga dasma e Arminës dhe Shkëlzenit me prindërit e tij. Ndonse në fillim duket si një foto familjare, në fakt kjo foto është e përsëritur.

Shumë kohë më parë, çifti Berisha ka realizuar një foto me Zenin dhe nusen e tij Arminën. E cila ishte dhe fotoja e parë e tyre bashkë. Ndonse pozicionet në foto janë të njëjta.

Mesa duket kjo foto tashmë është kthyer në një foto traditë në familjen Berisha.

2A215196 91F2 4A1B B8BC 5213A525FB8E

304641B1 95A2 4F5C BDBD 51113D8EF907

Të ngjashme