Kryefjala Logo

Kjo foto e Elvanës tregon qartazi se si u ndje ajo në jurinë e “Dancing with the Stars”

12 muaj më parë

Elvana Gjata ka qenë mbrëmë e ftuar në “Dancing with the Stars”. Yllit të popit iu kushtua një natë e veçantë ku konkurrentët kërcyen me hitet e karrierës së saj ndër vite. Si një ish fituese e “Dancing with the Stars”, Elvana realizoi edhe dy performanca me balerinët profesionistë, ku tregoi edhe njëherë se e ka merituar plotësisht çmimin e parë të këtij spektakli.

Por ajo që mesa duket nuk ka shijuar ka qenë pjesëmarrja në juri. Madje këngëtarja e shprehu disa herë që ndihej në siklet me komentet që duhet t’i bënte konkurrentëve dhe se energjia e jurisë së Dancing nuk ishte fort e mirë.

Për më shumë flet kjo foto e vetë Elvanës…

B1E871AE DB37 47A0 9B22 AF923FA7E094

 

Të ngjashme